طراحی گرافیک

گرافیک از ریشه کلمه یونانی گرافیکوس گرفته شده است. بدین معنی که گرافیک، نمایشی بصری روی یک سطح اطلاق میشود.

نظیر دیوارها، کاغذها، صفحه نمایش کامپیوتر یا حتی یک سنگ و غیره که در آن نوعی اطلاع رسانی، چهره نگاری یا سرگرمی وجود دارد.

طراحان گرافیک، مفاهیم بصری را با استفاده از نرم افزار کامپیوتری و یا دست ایجاد می کنند. آنها با این کار سعی دارند تا ایده های الهام بخش خود را پیاده سازی کنند و در اطلاع رسانی و ارتباط با مصرف کنندگان و زیباسازی دنیای پیرامون استفاده کنند. آنها طراحی  و توسعه هویت بصری شرکت ها و موسسات و کسب و کار های بزرگ و کوچک در اختیار دارند. خلق دنیایی زیبا از رسالت های یک طراح گرافیک است.

استودیو 724

طراحی وب

طرح وب به قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وبگاه می‌گویند که معرف محتوا و مطالب آن وب سایت می‌باشد. طرح وب جلوه بصری هدف وبگاه است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را با خود درگیر می‌کند.

طراح وب با در نظر گرفتن هدف سایت و مخاطبان آن و با استفاده از المان‌های متناسب با رویکرد سایت و به کمک ذهن خلاق و ذوق هنری خود در بکار بردن ابعاد و رنگ‌ها، طرحی خلق می‌کند که ضمن ایجاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب گاه، نمای تکرار شونده و خسته‌کننده را به مخاطب القا نکند. در وبگاه باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده کرد که کاربر به هنگام دیدن صفحات متوجه این است که همه صفحات در یک سایت مشخص هستند.

استودیو 724

موشن گرافیک

ویدیوهایی که پیام و محتوا را به‌صورت متحرک منتقل می‌کنند موشن هستند. واژه موشن Motion در زبان فارسی پویا ترجمه می‌شود و به هر چیزی که دارای حرکت باشد می‌گویند.

انتقال محتوا با این روش از مزیت‌های بسیاری برخوردار است. از جمله اینکه می‌توان محتوا را به‌صورت تأثیرگذارتر و جذاب‌تر در زمان کوتاه‌تری به مخاطب ارائه داد.

موشن‌ ها می‌توانند به‌صورت آفلاین و آنلاین بر روی کامپیوتر و موبایل در وب‌سایت‌ها و نرم‌افزارهایی که قابلیت نمایش ویدیو را دارند نمایش داده شوند.

استودیو 724

آشنایی با روند کاری ما

در اینجا با روند کاری ثبت سفارش در استودیو 724 آشنا خواهید شد
استودیو 724

مشاوره

ما در تیم استودیو 724 نسبت به پروژه و مشتریان خود با درک کامل از کسب و کار و دریافت فرم بریف از مشتری خواستاریم که مدل کسب کار و پلن های بیزینس خود را در اختیار ما قرار بدهد که ما با اطمینان کامل نسبت به برند نظرات و پیشنهادت خود را برای بهتر کردن پروژه سفارشی بدهیم . 

عقد قرارداد

بعد از مرحله اول حالا نوبت به این رسیده که میان ما و شما قراردادی امضاء شود که هم ما و هم شما از مراحل کار مطمئن باشید تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه کنیم.

استودیو 724
استودیو 724

بهره برداری

خب پایان این راه میرسیم به نمایش و بهره برداری از پروژه  و عیب یابی و آخرین تغییرات  توسط مشتری است که حدودا پایان راه هر پروژه است ولی شما هیچ ترسی نداشته باشید ما  در این مسیر سخت همواره در کنار شما هستیم . 

استودیو 724 | 7 روز هفته 24 ساعته در خدمت شماست…

شماره های تماس :
پست الکترونیکی :

پذیرای پیشنهادات، انتقادات و سوالات شما هستیم!